HAKKIMIZDA

 

Bakın Tarım Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti. Veteriner Hekimlik mesleği ile saha bilgilerinin birikiminin deneyime dönüşmesi sonucunda hayvancılık sektöründe daha yararlı olmak, ihtiyaçlara cevap vermek ve sorunlara yeni ve kalıcı çözümler bulmak amacı ile kurulmuş olup konusunda uzman ve deneyimli Veteriner Hekim ve Ziraat Mühendisi kadrosu ile gün geçtikçe daha da büyümekte olan kurumsal yapımız içerisinde AR-GE faaliyetlerimiz ile de mevcut sorunlara yeni ve kalıcı çözümler üretmek için çalışmalarımız hızla devam etmektedir.

Ürünlerimiz sadece iç pazarda değil dış pazarda da yerini almış olup ihracat payımızı arttırmak için çalışmalarımız sürmektedir.

Bu çalışmalar doğrultusunda birlikte kaliteli, sağlıklı ve bol kazançlı üretim yapmak dileklerimizle...

Ali BAKIN

 

Misyon

 

Hayvancılık sektöründe daha yararlı olmak, ihtiyaçlara cevap vermek ve sorunlara yeni ve kalıcı çözümler bulmak amacı ile kurulmuş olup kaliteden ödün vermeden, uluslararası standartlara uygun olarak üretim yapmayı kendisine ilke edinmiştir. Bu doğrultuda sürekli kendini geliştiren yapımızla hem iç pazarda hem de dış pazarda çalışmalarımız hızla devam etmekte olup AR-GE çalışmalarımız sonucunda farklı öneriler ile sektörel sorunlara çözümler sunmaktır.

 

Vizyon

Araştırmacı ve yenilikçi bir anlayışla sürekli kendini geliştiren, kaliteden ödün vermeden ve uluslararası standartlara uygun olarak ürün ve hizmet sunmayı kendine ilke edinmiş, konusunda uzman ve yetenekli çalışanlara sahip, alanında Türkiye' de ve Dünya' da ilk akla gelen marka değerine sahip olarak sektörde fark yaratmaktır.

 

 

Bakın Katalog

Kalite Politikamız

Kaliteden asla ödün vermeden ekonomik ürünler ile müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için ülke ve dünya standartlarına uygun olarak üretim yapmayı ilke olarak benimsemiş olup ISO,HACCP, GMP, HELAL GIDA sertifikalarımız bulunmaktadır. 

 

 

Smart Ürünleri SMART_ProLive_BREEDER Smart_ProLive_Broiler Smart_ProLive_Layer SMART_VITAPLUS Smart VitaPlus bakin_tarim_katalog Tüm ürünleri görmek için tıklayımız.